MENU

COMIMPEX PRINT s.r.o.

Společnost COMIMPEX PRINT, s.r.o. se zabývá prodejem technologií a materiálů pro výrobu reklamy se zaměřením na velkoformátový digitální tisk a poskytováním servisních služeb. Oblast jejího působení je na území České republiky a Slovenska, kde zastupuje celosvětově významné výrobce na trhu vizuální komunikace.

 

Hlavním cílem je poskytování kvalitních a komplexních služeb zákazníkům. Základem pro plnění tohoto cíle je kvalifikovaný tým odborníků. Firma je složena z obchodníků a servisních techniků s mnohaletou znalostí trhu, kteří svoji vysokou odbornou a profesionální úroveň získávají také pravidelnou účastí na školeních u dodavatelů technologií, tedy přímo ve výrobních závodech.

 

V oblasti poskytování služeb nabízí COMIMPEX PRINT předprodejní i poprodejní poradenství. Poskytuje servisní služby, záruční a pozáruční servis technologií i tvorbu barevných ICC profilů na míru. Servis je zajištěn zkušenými techniky z pracovišť Brno a Praha.

 

Pro zajištění dodávek spotřebního materiálu využívá firma skladovací prostory v Brně na ulici Provazníkova a v sídle společnosti na Lesné. Rozvoz zboží po Brně je zajištěn vlastním vozovým parkem, po zbytku ČR a SR spediční firmou.

 

COMIMPEX PRINT, s.r.o je partnerskou společností mateřské firmy COMIMPEX spol. s r.o., dodavatele technologií a řešení v oblasti informačních, komunikačních a zabezpečovacích technologií s více jak pětadvacetiletou tradicí na trhu.

COMIMPEX PRINT s.r.o.


Haškova 153/17
638 00 Brno - Lesná

» GDPR

COMIMPEX spol. s r.o.


Informační, komunikační a
zabezpečovací technologie

» www.comimpex.cz