MENU

 


OCE Colorado 1640

Kód zboží:  OCE1640
Výrobce:  CANON
Dostupnost:  na objednávku
Kusů skladem:  
Cena:  na dotaz
    


Popis:

Velkoformátová tiskárna OCÉ Colorado 1640

Základní charakteristika produktu

Nová jedinečná a inovativní UVgel technologie Océ colorado 1640 je určena pro tisk na rolová média a nabízí nepřekonatelnou produktivitu, špičkovou kvalitu, výjimečnou všestrannost a nízké provozní náklady. Vytvrzování inkoustu je zajištěno dvoufázově, UV LED lampou. Maximálně dosažitelná šíře tisku je 1625 mm a maximální rychlostí až 159 m?/h. Tiskárna přináší konzistentně špičkovou kvalitu barev, přesné a ostré body, širší barevný gamut, větší sycení u tmavých odstínů i v rychlých tiskových módech a přesné pleťové tóny. K potisku je určená široká škála obvyklých rolových materiálů, včetně nízkonákladových offsetových papírů, waterbased materiálů a materiálů citlivých na teplo. Tisk je určen pro vnitřní i venkovní aplikace.


 • Inkousty UVgel
 • Vytvrzování UV LED
 • Barevná kombinace CMYK
 • Maximální rozlišení 600 x 1800 dpi
 • Velikost velikost tiskového bodu 11pkl i po dopadu
 • Maximální rychlost tisku 159 m2/h
 • Šířka tisku do 1625 mm
 • Zásobník 2 rolí s automatickým přepínáním
 • Automatická údržba
 • Ovládání tiskárny v českém jazyce


OCE COLORADO

Popis produktu

Tiskárna je vybavena vysokofrekvenční piezoelektrickou tiskovou hlavou Océ PAINT (patentovaná technologie piezoakustických integrovaných trysek - Piezo Acoustic Integrated Nozzle Technology), která nepřetržitě sleduje a kompenzuje selhání trysek během tisku. Kontrola posunu média je prováděna pomocí tisku a kamerového čtení kontrolních značek. Vytvrzování inkoustu je zajištěno dvoufázově. Tiskárna disponuje zásobníkem na 2 libovolné tiskové role. Výměna a přepínání rolí podle použitého média probíhá automaticky, což zajišťuje vyšší produktivitu. Technologie využívá softwarový RIP Onyx nebo Caldera.

Inkoust

Unikátní patentovaný inkoust UV gel je dodávaný v 2 x 1 litrovém balení. Doplňování inkoustů je možné během tisku. Vysokokapacitní zásobník pojme až 10 litrů inkoustů - což při průběrné spotřebě 8ml/m2 stačí na 1.200m2 tisků. Díky své konzistenci se inkoust po dopadu na tiskové médium neslévá s ostatními kapkami inkoustu, ale zůstává přichycen na místě dopadu, což umožňuje 100% kontrolu nad umístěním inkoustu. Inkoust po dopadu tvoří konstantní 12 mikronovou vrstvu. Inkoust je bezzápachový, neobsahuje VCL ani VOC látky a disponuje certifikacemi AgBB a GreenGuard Gold. Má skvělou otěruvzdornost, je omyvatelný a ihned po tisku vhodný k dalšímu zpracování.


OCE COLORADO
OCE COLORADO
OCE COLORADO

Popis obr. výše: Konstantní vrstva inkoustu UV gel // Vrstvení běžných UV inkoustů

Produkční rychlosti

 • Vysoce kvalitní tisk, speciality a backlit 20 m2/h
 • Vysoká kvalita 40 m2/h
 • Produkční rychlost 57 m2/h
 • Vysoká rychlost 114m2/h
 • Maximální rychlost 159 m2/h

Náklady na tisk

Průměrná spotřeba inkoustu při tisk na PVC vinyl, v barevné kombinaci CMYK je 8 ml/m2, při 100% jedné barvy nebo 25% z CMYK.

Aplikace

Tiskárna je vhodná pro produkci fotek, plakátů, tapet, bannerů, světelných poutačů, reklamních displejů, POP grafiky, podlahové a vozové grafiky, samolepek a mnoha dalších produktů, pro aplikace do exteriéru s UV stabilitou do 3 let bez laminace.

Bližší technické informace zde...

Servisní zajištění

Firma COMIMPEX PRINT, s.r.o. je autorizovaným distributorem a servisním střediskem tiskáren Océ Colorado v České republice a na Slovensku. Disponujeme certifikovanými servisními technik s mnohaletými zkušenostmi z oboru a proškolenými v distribučním evropském centru MUTOH: Servis zajišťujeme z pracovišť Brno, Praha. Více informací zde...
COMIMPEX PRINT s.r.o.


Haškova 153/17
638 00 Brno - Lesná

Otevírací doba:
pracovní dny: 8.00 - 16.30

COMIMPEX spol. s r.o.


Informační, komunikační a
zabezpečovací technologie

» www.comimpex.cz