MENU

 


efi Pro 24f

Kód zboží:  Efi Pro 24f
Výrobce:  efi
Dostupnost:  na objednávku
Kusů skladem:  
Cena:  na dotaz
    


Popis:

Základní charakteristika produktu

Efi Pro 24f využívá veškeré přednosti tiskáren Efi, od LED vytvrzování inkoustu až po technologii tiskových hlav GrayScale s proměnlivou velikostí tiskového bodu. Jedná se o „True flatbed“ konstrukci, kdy se nad stolem pohybuje rameno s vozíkem tiskových hlav. Pracovní plocha stolu je velikosti 1,2 x 2,4 m a obsahuje uživatelsky ovládané 4 regulovatelné zóny vakua.

 • Tiskové hlavy Ricoh Gen 5
 • Maximální rozlišení 1200 x 1200 dpi
 • Vytvrzování inkoustu pomocí dynamických UV LED lamp
 • UV inkousty 3M
 • Barevná kombinace CMYK + 2xW
 • Proměnlivá velikost tiskového bodu od 7 pL(GrayScale)
 • Maximální rychlost tisku 107 m2/hod
 • Velikost stolu 1,2 x 2,4 m

Popis produktu

Tiskárna je osazena 6 tiskovými hlavami Ricoh Gen 5 v barevné kombinací CMYK + plus duální kanál White pro vícevrstvý tisk. Tiskové hlavy používají technologii tisku s variabilní velikostí tiskového bodu ve 4 stupních (GrayScale), v rozsahu od 7 do 28 pL. Vytvrzování inkoustu probíhá za pomocí dynamicky ovládaných UV LED lamp. Maximální rychlost tisku je 107 m2/hod. Zónový vakuový systém pevně přidržuje tiskový materiál ke stolu. Je uživatelsky ovládaný ve 4 nezávislých sekcích ve standardizovaných rozměrech materiálů na trhu. Pro opakované tisky a panelování je k dispozici přesná registrace počátku tisku. Systém umožňuje také souběžný tisk desek různých rozměrů. Na tiskárně je možné tisknout deskové materiály o velikosti 2400 x 1200 mm, tloušťky do 50,8 mm a hmotnosti 180 kg. Součástí dodávky je RIP stanice Efi FieryProServer Core se softwarem efi Fiery XF.

Tiskárna je určena pro výrobce grafiky, art reprodukcí, oblasti průmyslu s možností bezokrajového tisku. Splňuje požadavky zákazníků na tisk precizních a jemných detailů v grafice. Flatbed tiskárna EFI Pro 24f dosahuje v produkční rychlosti vysoké kvality tisku, široký barevný gamut a optimalizovanou spotřebu inkoustu s cílem dosažení vyššího profitu ze zakázek.

Produkční rychlosti

 • Ultra kvalitní tisk 7 m2/hod
 • Vysoce kvalitní tisk 13 m2/hod
 • Produkční tisk vysoké tiskové kvalitě 20 m2/hod
 • Produkční tisk 27-57 m2/hod
 • Billboardový tisk 107 m2/hod
 • Při tisku bílou barvou jsou rychlosti tisku poloviční oproti CMYK

Aplikace

Flatbed tiskárna Efi Pro 24F je vhodná pro tisk zakázek s vysokou přidanou hodnotou, jako je lentikulární grafika, fotografické backlitové displeje, hotové výrobky i větší hmotnosti a nepravidelných tvarů. Využití bílé barvy při tisku výrazně rozšiřuje možnosti potisku nestandardních materiálů, např. skla, keramiky, dveří apod.

Použité technologie

MUTOH i2 logoVytvrzování inkoustu probíhá za pomoci UV LED lamp. Ta přináší uživateli mnoho výhod a značné úspory při provozu tiskárny. Snížení spotřeby elektrické energie až o 70%, žádné škodlivé VOC látky, tisk na teplotně citlivé materiály bez rizika zvlnění. U opakujících se zakázek je zaručena barevná shoda konstantním vytvrzováním inkoustu. Po zapnutí je tiskárna připravena k okamžitému provozu. Při provozu není vystavena působení tepla, vykazuje vyšší stabilitu a prodlužuje životnost jednotlivých součástí tiskáren.

Servisní zajištění

Firma COMIMPEX PRINT s.r.o. je autorizovaným distributorem a servisním střediskem tiskáren efi VUTEk a efi WF v České republice a na Slovensku. Disponujeme certifikovanými servisními techniky proškolenými ve výrobním závodě ve městě Meredith v USA. Servis zajišťujeme z pracoviště Brno, Praha.Odkazy:
Bližší technické informace
COMIMPEX PRINT s.r.o.


Haškova 153/17
638 00 Brno - Lesná

Otevírací doba:
pracovní dny: 8.00 - 16.30

COMIMPEX spol. s r.o.


Informační, komunikační a
zabezpečovací technologie

» www.comimpex.cz