MENU

 


efi H1625 LED

Kód zboží:  H1625
Výrobce:  efi
Dostupnost:  na objednávku
Kusů skladem:  
Cena:  na dotaz
    


Popis:

Základní charakteristika produktu

Tiskárna efi H1625 je zkonstruovaná jako hybridní model, umožňující tisk na rolová a desková média, s maximální šířkou tisku 1,65 m. Je vybavena stejnými uživatelskými funkcemi a nástroji, jak tiskárny řady efi Vutek. I proto dostala do vínku příznačné označení „malý Vutek“.

 • Vytvrzování inkoustu pomocí UV LED
 • UV inkousty 3M
 • Barevná kombinace CMYK + 2 x W
 • Maximální rozlišení 1200 x 600 dpi
 • Variabilní velikost tiskového bodu od 6 do 42 pl
 • Maximální rychlost tisku 42,3 m2/hod
 • Šířka tisku do 1626 mm

 

Popis produktu

Popis produktu Tiskárna je osazena 6 tiskovými hlavami s barevnou technologie CMYK + 2xWhite. Tiskové hlavy používají tiskovou technologii s variabilní velikostí tiskového bodu v 8 stupních, v rozsahu od 6 do 42 pL. UV inkousty 3M dosahují širokého barevného gamutu, bez nutnosti využívání lehkých barev Cyan a Magenta, jak je tomu u binárních tiskových hlav. Brilantní kvalita obrazu se sytými barvami a plynulými přechody patří mezi hlavní přednosti této technologie.

V tiskárně je možné tisknout na desková a rolová média do šířky 1650 mm, tloušťky do 50,8 mm a hmotnosti 45,4 kg. Vedení tiskového materiálu je zajištěno vodícím vakuovaným pásem, který je rozdělen do 4 samostatně ovladatelných sekcí. Nastavení výšky tiskové hlavy a načítání tiskového média je plně automatické.

Tiskárna je vybavena motorizovaným navíjecím a odvíjecím systémem pro spolehlivé vedení rolových médií. Přední a zadní stůl slouží pro tisk na desková média větším rozměrů a je umístěn na kolečkách, za účelem rychlé a snadné modifikace tiskárny.

 

Produkční rychlosti

 • Vysoce kvalitní tisk 7,4 m2/hod
 • Produkční tisk vysoké tiskové kvalitě 12,4 m2/hod
 • Produkční tisk 23 m2/hod
 • Billboardový tisk 42,3 m2/hod
 • Při tisku bílou barvou jsou rychlosti tisku poloviční oproti CMYK

 

Náklady na tisk

Průměrná spotřeba inkoustu na tisk v barevné kombinaci CMYK se pohybuje v rozmezí 5,5 – 8,3 ml/m2 při 100% jedné barvy nebo 25% z CMYK. Technologie tisku s variabilní velikostí tiskového bodu nabízí oproti UV tiskových technologiím s binární kapkou inkoustu, úsporu nákladů na tisk až o 50%.

 

Aplikace

Tiskárna je vhodná pro produkci grafických displejů, POP, světelných poutačů, plakátů, citylightů, textilií, bannerů, podlahové grafiky a na auta, samolepek a mnoha dalších produktů, pro aplikace do interiéru a exteriéru s UV stabilitou do 3 let bez laminace. Mezi typické materiály na tisk jsou PVC desky, hliníkové sendviče, PET, akryláty. Využití bílé barvy při tisku výrazně rozšiřuje možnosti potisku nestandardních materiálů, např. skla, keramiky, dveří apod.

Použité technologie

MUTOH i2 logoVytvrzování inkoustu probíhá za pomoci LED UV lamp. Ta přináší uživateli mnoho výhod a značné úspory při provozu tiskárny. Snížení spotřeby elektrické energie až o 30%, žádné škodlivé VOC látky, tisk na recyklovatelné materiály bez rizika zvlnění patří mezi základní souhrn předností této technologie. UV LED technologie přináší výrazně vyšší stabilitu produkce, vytvrzování inkoustu je konstantní a zaručená opakovatelnost zakázek s garantovanou barevnosti. Po zapnutí je tiskárna připravena k okamžitému provozu. Tiskárna není vystavena působení tepla, vykazuje vyšší stabilitu a u jednotlivých součástí tiskáren je předpokládaná delší životnost.

 

Servisní zajištění

Jsme autorizovaným distributorem a servisním střediskem tiskáren efi VUTEk a efi WF v České republice a na Slovensku. Disponujeme certifikovanými servisními techniky, proškolenými ve výrobním závodě ve městě Meredith v USA. Servis zajišťujeme z pracovišť Brno, PrahaOdkazy:
Bližší technické informace
Video
COMIMPEX PRINT s.r.o.


Haškova 153/17
638 00 Brno - Lesná

Otevírací doba:
pracovní dny: 8.00 - 16.30

COMIMPEX spol. s r.o.


Informační, komunikační a
zabezpečovací technologie

» www.comimpex.cz