MENU

 


efi Pro 24f

Kód zboží:  Efi Pro 24f
Výrobce:  efi
Dostupnost:  na objednávku
Kusů skladem:  
Cena:  na dotaz
    


Popis:

Základní charakteristika produktu

Efi Pro 24f využívá veškeré přednosti tiskáren Efi, od LED vytvrzování inkoustu až po technologii tiskových hlav GrayScale s proměnlivou velikost tiskového bodu. Jedná se „True flatbed“ konstrukci, kdy se nad stolem pohybuje rameno s vozíkem tiskových hlav. Pracovní plocha stolu je velikosti 1,2 x 2,4 metry a obsahuje uživatelsky ovládané 4 regulovatelné zóny vakua.

 • Tiskové hlavy Ricoh Gen 5
 • Maximální rozlišení 1200 x 1200 dpi
 • Vytvrzování inkoustu pomocí dynamických UV LED lamp
 • UV inkousty 3M
 • Barevná kombinace CMYK + 2xW
 • Proměnlivá velikost tiskového bodu od 7 pL(GrayScale)
 • Maximální rychlost tisku 107 m2/hod
 • Velikost stolu 1,2 x 2,4 m

Popis produktu

Tiskárna je osazena 6 tiskovými hlavami Ricoh Gen 5 v barevné kombinací CMYK + plus duální kanál White pro vícevrstvý tisk. Tiskové hlavy používají technologii tisku s variabilní velikostí tiskového bodu ve 4 stupních (GrayScale), v rozsahu od 7 do 28 pL. Vytvrzování inkoustu probíhá za pomocí dynamicky ovládaných UV LED lamp. Maximální rychlosti tisku je 107 m2/hod. Zónový vakuový systém pevně přidržuje tiskový materiál ke stolu. Je uživatelsky ovládaný ve 4 nezávislých sekcích ve standardizovaných rozměrech materiálů na trhu. Pro opakované tisky a panelování je k dispozici přesná registrace počátku tisku. Systém umožňuje také souběžný tisk desek různých rozměrů. Na tiskárně je možné tisknout deskové materiály o velikosti 2400 x 1200 mm, tloušťky do 50,8 mm a hmotnosti 180 kg. Součástí dodávky je RIP stanice Efi FieryProServer Core se softwarem efi Fiery XF. Tiskárna je určena pro výrobce grafiky, art reprodukcí, do oblasti průmyslu s možností bezokrajového tisku. Splňuje požadavky zákazníků na tisku precisních a jemnými detailů v grafice. Flatbed tiskárna EFI Pro 24f dosahuje v produkční rychlosti vysoké kvality tisku, široký barevný gamut a optimalizovanou spotřebu inkoustu s cílem dosažení vyššího profitu ze zakázek.

Produkční rychlosti

 • Ultra kvalitní tisk 7 m2/hod
 • Vysoce kvalitní tisk 13 m2/hod
 • Produkční tisk vysoké tiskové kvalitě 20 m2/hod
 • Produkční tisk 27-57 m2/hod
 • Billboardový tisk 107 m2/hod
 • Při tisku bílou barvou jsou rychlosti tisku poloviční oproti CMYK

Aplikace

Flatbed tiskárna Efi Pro 24F je vhodná pro tisk zakázek s vysokou přidanou hodnotou, jako je lentikulární grafika, fotografické backlitové displaye, hotové výrobky i větší hmotnosti a nepravidelných tvarů. Využití bílé barvy při tisku výrazně rozšiřuje možnosti potisku nestandardních materiálů, např. skla, keramiky, dveří apod.

Použité technologie

MUTOH i2 logoTiskárny MUTOH využívají k tisku tiskové hlavy s revoluční a patentovanou technologii MUTOH I2. Ta zajišťuje vzájemné „inteligentní“ prokládání kapiček inkousty, které v konečném důsledku přináší uživateli vyšší produkční rychlost tisku a snadnější obsluhu

Vytvrzování inkoustu u probíhá za pomoci UV LED lamp. Ta přináší uživateli mnoho výhod a značné úspory při provozu tiskárny. Snížení spotřeby elektrické energie až o 70%, žádné škodlivé VOC látky, tisk na teplotně citlivé materiály bez rizika zvlnění. U opakujících se zakázek je zaručena barevná shoda konstantním vytvrzováním inkoustu. Po zapnutí je tiskárna připravena k okamžitému provozu. Při provozu není vystavena působení tepla, vykazuje vyšší stabilitu a prodlužuje životnost jednotlivých součástí tiskáren.

Servisní zajištění

Firma COMIMPEX PRINT, s.r.o. je autorizovaným distributorem a servisním střediskem tiskáren efi VUTEk a efi WF v České republice a na Slovensku. Disponujeme certifikovanými servisními techniky, proškolenými ve výrobním závodě ve městě Meredith v USA. Servis zajišťujeme z pracoviště Brno, Praha.Odkazy:
Bližší technické informace
COMIMPEX PRINT s.r.o.

Haškova 153/17
638 00 Brno - Lesná

Otevírací doba:
pracovní dny: 8.00 - 16.30